Radek Kurc & Friend´s

Radek Kurc & Friends, to je sólový projekt a seskupení kamarádů muzikantů kolem zpěváka a kytaristy kapely Empire Radka Kurce. Novinkou je album GANG z roku 2011 a od roku 2012 nás můžete vídat také živě.

Sestava Radek Kurc & Friends:
První, kdo je po ruce jako kytarista, je vlastní syn Dennis, který studoval klasickou kytaru a je také bývalým žákem Miloše „mimi" Knoppa a Tomáše Valaška. Kytara je tedy vyřešena a jdeme dál. Za bicí nástroje usedl Vítek Jančura z kapely DEXOR a místo basáka obsadil Olaf Olafson z kapely EVAREST. Natáčí se první skladby po mnoha letech a kapela vyjíždí na první koncerty.

denis   Dennis Kurc
- kytarista, který přesně ví, jak má hrát, aby byl Radek spokojen...vlastní krev se nezapře.
Student klasické kytary ve Vršovicích, žák Miloše Knoppa a Tomáše Valáška.
olaf    Olaf Olafson
- studovaný houslista, chlapík s mimořádným sluchem a citem pro hru,který velí ještě své partě Evarest. 
vítek     Vítek Jančura
- řezník trashmetalových kladenských Dexor, kterého Radek objevil ve studiu,žák Petra Millera. 
jan liewald a    Jan Liewald
Kytarista, který ovládá různé způsoby hraní, hráč na el.kytary, steel kytary a resofonické kytary. Profesionální stavitel resofonických kytar, který se jako poslední přidal do party Friends .
Zvuk jeho resofonických kytar obohatil desku ,,Kolem ohňů " nejdříve jako host, ale nabídce na stálou spolupráci neodolal:-) 
radek    ... a nakonec já - Radek Kurc
- ten, který za to všechno může, zpěvák, kytarista, skladatel a majitel studia Aquarium a naprostý cvok:-) 

Vítejte ve světě FRIEND´S a pojďte na pohodové koncerty, kde vedle základních skladeb uslyšíte i covery od Guns N' Roses nebo Creedence Clearwater Revival.