Studio Aquarium

Nahrávací studio Aquarium se nachází v Hostivice u Prahy směrem na Karlovy Vary zhruba 5km od Bílé hory. První nahrávka zde byla pořízena na přelomu roku 2004-2005.

Jako první do našeho nahrávacího studia přišla natáčet kapela Evarest svou debutovou desku. Potom hned se zde natočilo CD kapely Empire - Zrození draka a od té doby to šlo jedno po druhém.

Naše nahrávací studio Aquarium disponuje moderní studiovou nahrávací technikou, která splňuje veškeré standardy profesionální práce se zvukem a obrazem. Také jsme vybaveni veškerými potřebnými prostředky pro postprodukci jak audio, tak i video. Také prostory studia Aquarium přispívají k maximální pohodě při práci v jakémkoliv ročním období. Při stavbě studia byly použity moderní materiály a technologie. Velmi pozorně jsme sledovali každé detaily, které ve finále mají rozhodující vliv na celkový zvuk.

Našim cílem je umožnit i menším kapelám si pořídit nahrávku nebo CD za rozumnou cenu. Nahráváme studiově i live, jakýkoliv žánr, samozřejmostí je mix i finální mastering. Za roky se zde natočilo spousta bezva muziky. Rockové a nejen rockové formace se zde cítí jako doma.

HUDBA JE RADOST A ŽIVOT ... A ŽIVOT JE JEN ROCK ´N´ ROLL... PŘIDEJ SE K NÁM I TY!

Více z této kategorie: « Technické vybavení